Kurumsal Beykoz Nakliyat

Kurumsal nakliyat ile gün geçtikçe gelişen teknolojiyi göz ardı etmeyerek, inovatif bir yapı sağlamayı amaçlıyoruz. Günümüzün lojistik sektörünün hızlı büyüme indeksini işlerimize katarak sizlere daha iyi bir hizmet sunmayı amaçlamaktayız. Beykoz evden eve nakliyat sektörüne yeni bir soluk getirerek, profesyonelce çözümler sunuyoruz. Tekno-truck araçlarımız ile komple taşıma veya parsiyel taşıma hizmetleri ile eşyalarınızın transferini gerçekleştiriyoruz. Ev taşımaların daha verilimli ve risksiz olarak gerçekleşmesi için işimizi kolaylaştıran dış cephe asansörlü ile profesyonel destek üretmekteyiz.

Beykoz’da Kurumsal Taşımacılık

Evden Eve Nakliyat Hizmetlerinde Lideriz

Beykoz evden eve nakliyat ile yılların vermiş olduğu tecrübe ile ev taşıma, villa taşıma işlemlerinizi, profesyonelce yapan bir nakliye şirketiyiz.

  • Paketleme : ev eşyaları paketlemesi konusuda uzmanlaşmış takım arkadaşlarımız ile çözüm üreten bir nakliye şirketiyiz.
  • Evden eve nakliyat hizmetinde sektörün lideri olmamızın, büyük etkisi olan sigortalık ve garantili taşıma hizmetlerimizdir. Güçlü ve tecrübeli ekibimizle hizmet yapan bir nakliye şirketidir.
  • Parça eşya taşıma ile ürünlerinizin hacimlerini gözetmeksin garantili ve sigortalı şeklide transferlerini gerçekleştiren bir nakliye şirketidir.