Beykoz eşya depolama; evinizde, iş yerinizde fazlalık yapan veya bazı sebeplerden ötürü bu hizmete ihtiyaç duyulduğunda önceden belirlenmiş ücret ve zaman aralığında eşya depolama firması tarafından sunulacak hizmette denilmektedir. Beykoz eşya depolama hizmeti alarak depolamak istediğiniz eşyalarınız tarafımızca paketlenir, nakliyesi yapılır ve istenilen süre kadar depolarında saklanması üzere depolarımıza taşınır. Bazen ortaya çıkacak mecburiyetlerden bazen de fazlalık oluşturması düşüncesi ile müşteriler bu hizmeti kullanmakta ve tercih etmektedirler.

Beykoz Eşya Depolama
Beykoz Eşya Depolama

Beykoz Ev Eşyası Depolama

Uzun yıllardır Beykoz evden eve nakliyat sektöründe vermiş olduğumuz hizmet çerçevesinde zamanla müşterilerin ve sektörün getirmiş olduğu eşya depolama ihtiyacına da çözümler üretmeye başladık. beykoz ev eşyası depolama olarak adlandırdığımız sektörde kendine yer edinen firmamız teknolojinin getirmiş olduğu yenilikleri takip ederek yıl içerisinde onlarca müşterisine özel çözümlü depolama hizmeti sunabilmekteyiz.

Beykoz Eşya Deposu

Beykoz eşya depolama şirketi ile yerinde ekspertiz hizmetimiz ile eşyanın durumunu ve depoda kapsayacak metreküp alana göre1+1, 2+1, 3+1, 4+1 daireler veya evler yerinde incelenerek hangi araç bu iş için yeterli olacaktır ya da kaç personel gereklidir gibi hususlar tespit edilmekte doğru fiyat ve gerekli ekipman tedariki ile en uygun fiyat garantisi ile hizmet verilebilmektedir.